Yaşam İnşaat Gayrimenkul Yılmaz Ailesinin Evine Başladı

Adıyaman’da temeli kayan ve evleri yıkılacak aileye ev sözü veren İş Adamı Hasan Berkcan ve Yaşam İnşaat Gayrimenkul sahibi Cengiz Özkan sözünü tuttu.

13:44:02 | 2020-09-29


Adıyaman’da temeli kayan ve evleri yıkılacak aileye ev sözü veren İş Adamı Hasan Berkcan ve Yaşam İnşaat Gayrimenkul sahibi Cengiz Özkan sözünü tuttu.

Almanya’da yaşayan Adıyaman Hayır sever İş Adamı Hasan Berkcan ve Yaşam İnşaat Gayrimenkul sahibi Cengiz ÖzkanAdıyaman Karapınar mahallesinde 20 yıllık evlerinde yaşayan Yılmaz ailesine söz verdileri 3+1 evin yıkımına başlandı.

5 çocuklu Yılmaz ailesi 20 yıla aşkındır oturdukları toprak evin duvarları çatlamaya başlamış ve yıkılıyordu. Adıyaman hayır sever iş adamı Berkcan ve Yaşam İnşaat Gayrimenkul sahibi Cengiz Özkan söz verdileri 3+1 evin yapımına başladılar. 

Konunun haber yapılması üzerine İş Adamı Hasan Berkcanharekete geçti. Hasan Berkcan, mahalleye giderek aileyi evlerinin kontrollü yıkılması konusunda ikna etti.

İş Adamı Hasan Berkcan yaptığı açıklamada, şimdide hayırlı olsun Ev sahibine geçenlerde paylaşım yaptığımız evin yıkımına bugün başladı gerekli mercilerden izinler alındı. Bu evin yapacak olan özellikle Yasam inşaatGayrimenkul Sahibi Cengiz Özkan’a çok teşekkür ederim. Bu dünyada Bir aile daha mutlu olacak ve güzel bir evleri olacaktır Allah emeği geçenlerden razı olsun. Herkes konuşur ama biz yaparız.

Evi yapılacak olan Ömer Yılmaz ise, Allah razı olsun hepsinden 20 yıldır bu evde iki oda 5 çocukla yaşıyorduk. Evimizin duvarları çatlamış ve yıkılıyordu. Allah razı olsun onlardan çocuklarım bundan sonra daha rahat uyuyacaklarıyataklarında. Hayır sever iş adamımız Hasan Berkcan ve Yaşam İnşaat Gayrimenkul sahibi Cengiz Özkanbey bize yapacakları bu evden dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.
ETİKET :   Adıyaman Aile İnşaat

Tümü