Başkan Bulundu'dan Başkan Atalay'a ziyaret

Gölbaşı MHP kadın kolları Başkanı Asiye Bulundu (TÜGVA) İlçe Başkanı Mustafa Atalay'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

11:13:59 | 2019-12-01


Türkiye Gençlik Vakfı İlçe Teşkilatı Başkanı Mustafa Vakkas Atalay'ı ziyaret eden MHP kadın kolları Başkanı Asiye Bulundu yeni atandığı görevinde Başkan Atalay'a başarı dileklerini iletti.Tügva'nın Ülkü ocakları gibi gençlere sahip çıktığını belirten Başkan Bulundu "Mustafa bey kardeşimiz pırlanta gibi bir insan yeni atanmış olduğu Başkanlığının ilçemize ve ülkemize hayırlar getirmesi yüce Allahtan diliyorum . Ülkü ocakları gibi gençlerimize sahip çıkacaklarına yürekten inanıyorum "dedi.

Başkan Mustafa Vakkas Atalay ise nazik ziyaretlerinden ötürü Başkan Asiye Bulundu'ya teşekkür ederek Tügva'nın kuruluş amacından bahsederek şunları söyledi. "Türkiye Gençlik Vakfı, gelenek ve göreneklerine bağlı kalarak, çağın gereklerini iyi okuyabilen, topluma ve insanlığa değer katan, çalışkan, iyi ahlaklı bir gençlik için faaliyetlerini sürdürüyor. Bizler de TÜGVA ailesi olarak ilçemizde bulunan gençlerimizi bilinçlendirmeyi hedefliyoruz."Dedi.
ETİKET :   MHP TÜGVA;GÖLBAŞI;BULUNDU;ATALAY

Tümü