Mehmet Turan Uyar Milletvekili aday adaylığını açıkladı

Hatırasına ,acısına,hüznüne,geçmişteki sevinçli günlerimize ,geleceğimizin güzel hayallerine,insanına ,velhasıl taşına toprağına aşık oluğumuz

Mehmet Turan Uyar Milletvekili aday adaylığını açıkladı

Hatırasına ,acısına,hüznüne,geçmişteki sevinçli günlerimize ,geleceğimizin güzel hayallerine,insanına ,velhasıl taşına toprağına aşık oluğumuz güzel Gölbaşıma muhabbetimi beyan ederek ,sizlere Milletvekili aday adaylığına başvurduğumu duyurmak istedim .

Güzel memleketimin saygıdeğer insanları ;

Siyasetin ne için yapıldığını atadan miras olarak aldığımızın ilk gününden beri ,doğruluk ve dürüstlük minvalinde,güçlüyü arayan değil haklıyı arayan bir anlayışla her zaman hepinizin arasında oldum .

Emrolunduğun gibi dosdoğru ol hakikatini siyasetimize de taşımaya her zaman özen gösterdim .

 

Bugün ise ,siyasetin; hep beraber ,yeniden ve daha sağlam bir şekilde ayağa kalkmak için yapılması gerektiği ,tarihi bir dönemden geçiyoruz .

İşte bu zor zamanlara talib olmuşluğumuzla birlikte , karşılıklı olan muhabbetimizin bir sonucu olarak böyle bir karar almış bulunmaktayım .

Bu kararımızın Gölbaşı halkına memleketimize ,milletimize hayırlar getirmesini dileyerek hepinizi saygıyla muhabbetle sevgiyle selamlıyorum .