"En Başarılı Kadın Kolları" Anketine Asiye Bulundu İmzası

Anketler bir başarıyı gösteren tek etken olmasa da teşkilatların heyecanını yansıtan önemli verilerdir. Bu anketimizde Kadın Kolları Başkanlarımız ve teşkilatlarını oylamaya aldık.

Anket Sonuçları

Sitemiz bünyesinde düzenlenen anketlerde, bu sefer parti teşkilatının tezgahında gönüllü emektarlar olan kıymetli hanımefendi Başkanları oylamaya aldık. Her başkanımızın kendi partisi içerisinde aktif olduğunu ve güzel çalışmalar yaptığını yakinen bilerek oylamanın parti teşkilatındaki heyecanı ölçtüğünü ifade edebiliriz.

Kadın Kolları Başkanlıklarının her partide aktif olmadığını görmek öncelikle ilçemiz adına olumlu bir durum görülmemektedir. Anketimizde Sayın Asiye Bulundu (MHP), Sayın Gülnur Durak (CHP), Sayın Hatice Soylu (AK PARTİ) ve Sayın Tülay Yılmaz(İYİ PARTİ) Başkanlarımız yer aldılar.

Anketimizde geçerli oyların büyük bölümünü alan Sayın Asiye Bulundu Başkan ilk sırayı aldı. Dört bini aşkın oyun  kullanıldığı ankette ikinci sırayı Sayın Hatice Soylu aldı. Parti Teşkilatlarının yeterli ilgi göstermediği Sayın Gülnur Durak ve Tülay Yılmaz Başkanlar ise üçüncü ve dördüncü sırayı aldılar.

Parti teşkilatı ve çalışmalarını değerlendirmeye devam edeceğimiz anketlerle, siyasetin nabzını tutmaya devam edeceğiz.