Başkan Hakan Toydaş'ın Ak parti kuruluş yıl dönümü mesajı

Ak parti Gölbaşı ilçe Başkanı Hakan Toydaş AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Hakan Toydaş'ın Ak parti kuruluş yıl dönümü mesajı

Ak parti Gölbaşı ilçe Başkanı Hakan Toydaş AK Parti’nin 21. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. 

Başkan Hakan Toydaş "14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun" dedi.

AK Parti'nin 21. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımlayan Ak Parti Gölbaşı ilçe Başkanı Hakan Toydaş 14 Ağustos 2001 tarihinin, Türk siyasi ve demokrasi tarihinin en önemli dönüm noktalarından biri olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan AK Parti'nin, Türkiye’nin geleceğine dönük çok önemli adımların atıldığı 14 Ağustos 2001'den bu yana çağ atlatan yolculuğa başladığını ifade eden Başkan Hakan Toydaş "14 Ağustos 2001'de çıkılan bu kutlu yolculukta, sayısız hizmet ve yenilikle ülkemize çağ atlatan partimizin 21. kuruluş yıl dönümü kutlu olsun" dedi.

 

 

AK Parti denilince milletin ortak hafızasında yatırımlar, yenilikler ve icraatların oluşturduğu hizmet destanlarının yer aldığına dikkati çeken Başkan Toydaş "Milletimizin emrinde, milletin hizmetkarı olma anlayışı ile gece gündüz demeden çalışan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile tüm yol arkadaşlarına şahsım ve ülkem adına minnet ve şükranlarımı sunuyorum" diye konuştu. İstikrar ve güvenin adresinin AK Parti olduğunu ifade eden Başkan Hakan Toydaş sözlerini şöyle noktaladı; "Partimizin 21.kuruluş yıl dönümünün ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.