Uzm. Diyetisyen Ahmet Burak Biniş hasta kabulüne başladı.

Uzm. Diyetisyen Ahmet Burak Biniş; 1997 Elbistan/Kahramanmaraş doğumludur.İlk ve orta öğrenimini Elbistan’da, lise öğrenimini Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesinde tamamladı.

Uzm. Diyetisyen Ahmet Burak Biniş  hasta kabulüne başladı.

Uzm. Diyetisyen Ahmet Burak Biniş; 1997 Elbistan/Kahramanmaraş doğumludur.İlk ve orta öğrenimini Elbistan’da, lise öğrenimini Gaziantep Vehbi Dinçerler Fen Lisesinde tamamladı. Ahmet Burak Biniş 2016-2020 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde ihtisasını tamamlayarak 2020-2023 yıllarında Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde Besin/Gıda Hijyeni ve Teknolojisi alanında Tezli Yüksek Lisansını başarılı bir şekilde tamamladı.

5. Internatıonal Scıence And Aınnovatıon congress’da Stafilokokal Gıda Zehirlenmesi adlı bildirimi yayınlandı ve Uluslararası Tıp ve Sağlık Bilimleri kongresinde Diyetteki Probiyotik ve Prebiyotiklerin İnsülin Direncine Etkisi adlı bildirisi kabul görmüştür.

Uzm. Diyetisyen Ahmet Burak Biniş, Sağlık Bakanlığının Gölbaşı İlçe Sağlık Müdürlüğü'nde diyetisyen olarak görevine başladı. İlçemize hayırlı olsun.