TOKİ Konteyner kent eğlencenin merkezi oldu

Gölbaşı Kaymakamlığı koordinatörlüğünde ve gençlik ve Spor tarafından organize edilen TOKİ Konteyner kent yönetiminin depremzede çocuklar için düzenlediği etkinlikler tam gaz devam ediyor.

TOKİ Konteyner kent eğlencenin merkezi oldu

Gölbaşı Kaymakamlığı koordinatörlüğünde ve gençlik ve spor tarafından organize edilen  TOKİ Konteyner kent yönetiminin depremzede çocuklar için düzenlediği etkinlikler tam gaz devam ediyor.


TOKİ Konteyner kent yöneticisi Mehmet Nuri Aslan Türkiye kalkınma vakfına bağlı sosyal sirk tarafından düzenlenen etkinlikler ile ilgili yaptığı açıklamada " konteyner kentte yaşayan vatandaşların sosyal etkinliklerden mağdur olmaması için çeşitli etkinlikler düzenliyoruz bu aşamada Hatay 'dan  gelen sinemasal ekibi  çocukların yaş grubuna uygun olan animasyon filmi  olan bıcırıklar çocuklara neşeli anlar yaşattı.

 

Etkinlik kapsamında yetişkin ve çocuklara patlamış mısır ve meyve suyu ikram edildi. Etkinlik sonunda çocuklarla oyun ve dans  etkinlikleri de yapıldı. Yarın yine Türkiye kalkınma vakfı ve sinemasal ortaklığıyla yetişkinlere yönelik yeşilçam filmi de oynatılacak."dedi.