Gölbaşında Tomografi cihazı sevinci

Adıyaman'ın Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne beklenen Tomografi cihazı geldi. Cihazın kurulumunun ardından birkaç gün içerisinde faaliyete geçmesi bekleniyor

Gölbaşında Tomografi cihazı sevinci

Adıyaman'ın Gölbaşı Devlet Hastanesi'ne beklenen Tomografi cihazı geldi. Cihazın kurulumunun ardından birkaç gün içerisinde faaliyete geçmesi bekleniyor. 

 

İlçedeki hastaların tomografi ile ilgili sıkıntıları sona eriyor. Bir süredir gelmesi beklenen Tomografi cihazı, Gölbaşı Devlet Hastanesi’ne ulaştı. Cihazın birkaç gün içerisinde kurulumunun yapılması ve ardından hastalara hizmet vermeye başlaması bekleniyor. 

Ak Parti Gölbaşı ilçe Başkanı Hakan Toydaş konu ile ilgili yaptığı açıklamada "Gölbaşı Devlet Hastanemiz’in Tomoğrafi cihazı gelmiş ve kurulumuna başlanmıştır. Tomoğrofi cihazının alımı için Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’ya, MSK Başkanımız Sayın Ahmet Aydın’a, Milletvekillerimiz Sayın İbrahim Halil FIRAT’a, Sayın Muhammed Fatih Toprak’a, Sayın Yakup Taş’a ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. İlçemize hayırlı olsun…."ifadelerini kullandı.