Göğüs Hastalıkları Uzmanı Göreve Başladı
Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Gölbaşı Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr Gülden Deniz Aksu Göreve başladı.
![Göğüs Hastalıkları Uzmanı Göreve Başladı](https://ajansgolbasi.com/uploads/images/image_750x_64afc4197a441.jpg)
Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı Gölbaşı Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr Gülden Deniz Aksu Göreve başladı.
Dr Gülden Deniz Aksu;1992 Hatay doğumlu olup 2016 yılın da Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. İstanbul Sultanbeyli Devlet Hastanesin de Ve Haydarpaşa Numune Hastanesin de çalıştıktan sonra Göğüs Hastalıkları Eğitimini 2017-2022 yılları arasında Balıkesir Tıp Fakültesin de tamamladı. 2023yılında Gölbaşı Devlet Hastanesin de Göğüs Haslıkları Uzmanı olarak göreve başladı.
Konu ile açıklamalarda bulunan Başhekim Opr. Dr Engin Çatal ; Hastanemiz de göreve başlayan Göğüs Hastalıkları Uzmanımız Dr Gülden Deniz e görevinde başarılar diler ve Gölbaşılı hem şehrimize hayırlı olsun. dedi.
Facebook yorumları