Gölbaşını birlikte inşa edeceğiz

Ak Parti Gölbaşı belediye başkan adayı Hakan Toydaş katıldığı toplantılarda vatandaşlarla biraraya geldi.

Gölbaşını birlikte inşa edeceğiz

Ak Parti Gölbaşı belediye başkan adayı Hakan Toydaş katıldığı toplantılarda vatandaşlarla biraraya geldi. Gittiği her toplantıda coşkuyla karşılanan Hakan Toydaş göreve geldiklerinde hiç vakit kaybetmeden Gölbaşıyı yeniden ayağa kaldırmak için yoğun bir mesai harcayacaklarını söyledi.

31 Mart seçimleri öncesi çalışmalarına hız veren AK Parti Gölbaşı belediye başkan adayı Hakan Toydaş, beraberinde ilçe başkanı Mahmut Yalçınkaya ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte vatandaşlarla buluştu. Başkan adayı Hakan Toydaş depremde yıkılan Gölbaşını el birliği ile eskisinden daha güzel ve güvenli bir şehir haline getirmek için çalışacaklarını söyledi.
Gölbaşının her seçimde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sahip çıktığını ve arkasında durduğunu da hatırlatan Toydaş “Ben inanıyorum ki Gölbaşı kendine yakışanı yapacak,rekor oyla hem bizleri hem de diğer ilçe ve beldeler ki tüm adaylarımızı seçecektir.
Seçim sürecinde en önemli önceliklerinin deprem olduğunu ve bundan sonrası için şehrin yeniden inşası noktasında yapılacak çalışmaların önemine değinen Toydaş “İmarı planlarken insan yaşamını, insanının hayatını, mutluluğunu garantileyen bir imar anlayışı içerisinde olacağız. Çok büyük bir acı yaşadık. Bu acıdan büyük ders çıkaracağız. Bunu önümüze koyup düşüneceğiz, bundan sonra şehri yapılandırırken asla bir daha böyle bir acının yaşanmasına müsaade etmeyeceğiz. Belediyecilik ekip kurma, organizasyon, karar alma ve yönetme becerisidir. Buna da sahip olduğumuzu düşünüyorum” diye konuştu.